Коростенця визнали кращим воротарем у чемпіонаті з хокею на траві

31.01.2018

Єгора Самойленка з ХК «Політехнік» (Коростень) визнали найкращим воротарем під час заключного туру чемпіонату України з індорхокею серед чоловічих команд. Змагання проходили з 26 по 28 січня в Шостці.

У чемпіонаті брали участь вісім команд, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

26 січня закінчилася перша частина чемпіонату, ігри групового турніру. Кожна команда зіграла з кожною по одному разу. А 27 та 28 січня команди грали фінальні ігри. За результатами групового турніру утворилося дві групи. Перша розігрувала місця з першого по четверте, друга – з п’ятого по восьме.

У результаті турніру багаторазовий чемпіон України, команда «Олімпія-Колос-Секвоя» з Вінниці повернула собі звання чемпіона України. У минулому році їхні найближчі друзі-суперники, земляки, команда «ШВСМ-Олімпія» зуміли відібрати чемпіонський титул. Тому в цьому чемпіонаті «ОКС» жадав реваншу, що їм і вдалося. Лідер здобув переконливу перемогу, не програвши жодної зустрічі.

Найкращим бомбардиром визнали Дячука Сергія з ХК ШВСМ «Олімпія» (Вінниця) – 38 м’ячів, найкращим воротарем –  Єгора Самойленка з ХК «Політехнік» (Коростень), а найкращим гравцем чемпіонату став Дяченко Олександр ХК ОКС-ШВСМ-ЦОП (Вінниця).

hokey2