Коростенців запрошують перевірити свої персональні дані у реєстрі виборців

17.01.2019

31 березня відбудуться вибори Президента України, восени на нас чекають вибори до Верховної Ради. Тож саме цього року темі виборів в нашій країні приділяється багато уваги, в тому числі і реєстру виборців.

Коростенців фахівці відділу ведення Державного реєстру виборців вже зараз просить не зволікати з перевіркою своїх персональних даних. При собі обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), повідомляє офіційний сайт міста Коростеня.

Також спеціалісти нагадують, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, аби отримати інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

У разі відсутності  виборця в реєстрі необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Коростенської міської ради з 8:00 до 17:00 (понеділок-п‘ятниця), третій поверх (кабінет №47) міськвиконкому.

newday.org.ua

92293