Коростенців запрошують на толоку

11.04.2018

У Коростені 19 і 20 квітня відбудеться загальноміська весняна толока. Але коростенцям радять не чекати цих днів, а, по можливості, розпочати прибирання вулиць, прилеглих територій раніше, адже суботники розпочалися ще 2 квітня і триватимуть до кінця цього місяця.

«Лише спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистим», – сказав, звертаючись до всіх присутніх у залі міськвиконкому 11 квітня, а це представників підприємств, організацій, бюджетників, громадських організацій та політичних партій, бізнесменів, освітніх і медичних закладів, комунальників… начальник інспекції з благоустрою Коростеня управління ЖКГ Олександр Зінюк.

Не чекали жодних «примусів» і вже прибрали біля себе працівники «Теплозабезпечення»,  хлібозаводу, ОСББ  «Іскорость», колегіум, стадіон «Спартак» та молодіжні організації.

Всіх інших просять долучатися, самоорганізовуватися та приступати до прибирання сміття, обрубування хащ, побілки дерев, і чинити все по совісті та відповідально.

Цього року в Коростені майже всі працюватимуть на тих територіях, що й минулого року, лише де-не-де відбулися зміни. Школярі прибиратимуть шкільні території та береги річки, братські могили; студенти ПТУ-16 зосередять свої сили на території заводу «Жовтнева кузня», де їхні цехи; політичні партії і громадські організації працюватимуть здебільшого в районі Гастелло, прилеглих гаражів; ОСББ – біля своїх будинків… Кожен отримав чималий шматок роботи, над яким має потрудитися, аби травневі дні Коростень зустрічав привітним та чистим.

За мішками можна звертатися до завгоспа міськвиконкому, а щодо вивозу сміття телефонувати до начальника інспекції з благоустрою Олександра Зінюка.

Олеся Дейнега

1461078575_2275616-04-19-13-06-59-318