Коростенці занепокоєні масовим розбиттям вікон в торгових точках міста

08.04.2019

Кав’ярні, автомийка, продуктові магазини, крамнички одягу та інші торгові об’єкти Коростеня останніми місяцями піддаються нападу невідомих злочинців, які вночі розбивають вікна, сокирами ламають ролети, кавові апарати, вітрини, холодильники та інші цінні речі. Коростенці занепокоєні такою ситуацією.

Питання це порушили і депутати міської ради на черговій сесії, яка проходила в четвер, 4 квітня, де начальник Коростенського відділу поліції Михайло Старовойт  звітував про криміногенну ситуацію за минулий рік.

«Це вже свавілля, яке заважає нормальному інвестиційному клімату в місті, люди реально страждають і хвилюються», – такі репліки лунали в сесійній залі щодо розбоїв, які стаються в нічний час у Коростені.

У нас порушено кілька кримінальних проваджень, – каже Михайло Старовойт, – по декількох ми не могли прийняти рішення про внесення в єдиний реєстр, бо сума не відповідала тій, з якого моменту наступає кримінальна відповідальність (більше 150 тис. грн. суми починається кримінальна відповідальність – авт.). На сьогодні в нас є вже певна картотека осіб, хто це робить. По зовнішніх ознаках ми знаємо, хто це робить. Та довести, що це саме вони, поки ми їх не спіймаємо на гарячому, при всій повазі до тих, відносно кого це скоєно, ми не можемо. Сказати, коли все це припиниться, я не можу, але ми вживаємо всіх заходів, щоб цього не було.

Михайло Володимирович сказав, що наразі в місті проводиться нічне патрулювання та закликав громадськість долучатися, аби спільно навести порядок в місті.

Олеся Дейнега 

Читайте такожКоростенці виходять на весняну толоку. Але поки не всі.

newday.org.ua

f01362a317d843f2a9929bdb23bc927d