Коростенські черлідери завоювали багато переможних медалей

17.04.2019

Коростенські черлідери студії «Forma» на всеукраїнському чемпіонаті завоювали багато переможних медалей.

14 квітня у Києві проходив Відкритий чемпіонат України з черліденгу. Житомирську область на змаганнях представляли вихованці Коростенської студії спортивного та сучасного танцю студії «Forma» під керівництвом голови громадської організації «Житомирська обласна федерація черліденгу» Сергія Висоцького та тренера Анастасії Рафальської.

Участь у змаганнях взяли близько 1000 спортсменів з різних областей України. За результатами виступів команда з Коростеня у складі 80-ти спортсменів продемонструвала блискавичні виступи:

у категорії «Хіп-хоп команда» (діти 5-8 років, діти 9-12 років та юніори 12-16 років) коростенські команди стали переможцями;

у категорії «Хіп-хоп соло» (діти 9-12 років) учениця Грозинської гімназії Дарина Козинець отримала срібну нагороду;

у категорії «Хіп-хоп дует» (діти 9-12 років) учениця ЗОШ №1 Дарина Примак та учениця міського колегіуму Віталіна Гарбар посіли другу сходинку п’єдесталу;

у категорії «Хіп-хоп команда шкільна ліга» (діти 9-12 років) наші земляки отримали золоті нагороди;

у категорії «Хіп-хоп соло» (юніори 12-16 років) учениця НВК № 12 Вероніка Лещук стала третьою;

у категорії «Хіп-хоп дует» (юніори 12-16 років) учениці міської гімназії Дана Чумак та Софія Слюсар опинились на другому місці.

Коростенці вітають з перемогою юних спортсменів та їх тренерів, передає відділ спорту Коростенського міськвиконкому.