Коростенська школа №5 відзначила подвійний ювілей

21.03.2019

16 березня своє 125-річчя появи та 30-річчя будівництва нового корпусу святкувала школа №5 міста Коростеня.

На в’їзді до Коростеня з боку Варшавської траси  на пагорбі стоїть світла, сучасна, гарна, простора будівля – велика, зі спортивними майданчиками, доглянута й веселкова. Це місцева школа №5. Директором школи є Любов Волківська – гарний педагог та уміла господиня. Навчається в школі близько 500 учнів та працює професійний колектив педагогів. 125 років пройшло, як було створено школу №5, та 30 років тому було побудовано її новий ошатний корпус. Саме  з цим подвійним ювілеєм вітали навчальний заклад 16 березня його колишні педагоги, ветерани праці, учні, колектив, батьки, всі небайдужі, у кого школа на Пашинах – в серці назавжди.

Спочатку святкові зустрічі відбулися у приміщенні школи, а затим основні урочистості пройшли в міському палаці культури імені Тараса Шевченка.

Святково та оригінально прикрашена сцена, гарна концертна програма, щирі оплески та слова вітань і побажань розквіту й світлого майбуття на педагогічній ниві – так проходили урочистості. А ще цього дня було вручено багато нагород та подарунків. Від міської ради Коростеня – сертифікат на 500 тисяч гривень на капітальний ремонт школи, цінні подарунки від колег. Долучився до вітань і народний депутат України Володимир Арешонков. Він відзначив педагогів, а школі презентував цінний засіб для навчання.

Свято народжувало спогади про молоді роки, про найцінніші миті життя та навіки закарбується в пам’яті усіх, хто вітав п’яту школу з подвійним ювілеєм!

Олеся Дейнега

Читайте також: У Коростені влаштували благодійний ярмарок, щоб підтримати онкохворого хлопчика.

newday.org.ua

53881504_2179408999038003_6058765452270632960_n54207522_2179409502371286_1531247207863287808_n53101224_2179409062371330_1068890830237859840_n

53812015_2179409242371312_7657215467953586176_n