Коростенка стала срібною призеркою на чемпіонаті України з вільної боротьби
08.09.2020
З 02 по 05 вересня у Харкові проходили змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів. Коростень на змаганнях захищали вихованці Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдан Анатолійович.
За результатами чемпіонату, змагаючись у ваговій категорії 43кг, Бардачевська Ангеліна виборола срібну нагороду та виконала норматив на присвоєння звання ,,Кандидат у майстри спорту України”. Також гарний результат показали Євтушок Наталія (вагова категорія 46кг) – IV місце.


