Коростенець виграв золото на чемпіонаті України з легкої атлетики та потрапив до резерву збірної команди України

01.04.2019

Вихованці відділення легкої атлетки Коростенської ДЮСШ та вихованці відділення легкої атлетики КДЮСШ ЖОО ФСТ “Колос” під керівництвом тренерів Віктора Медведчука та Віктора Суслова взяли участь у чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який з 22 по 24 березня відбувся в Івано-Франківську, повідомляє Спортивний Житомир.

За результатами змагань учень міської гімназії Суслов Павло, долаючи дистанцію 10000м, посів І місце та потрапив до резерву збірної команди України з легкої атлетики.

За результатами даних змагань Павло братиме участь у чемпіонаті Асоціації балканський легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, який відбудеться 20 квітня у Греції.