Коростенців запрошують взяти участь у конкурсі до Дня батька

01.06.2020

Коростенців запрошують взяти участь у конкурсі до Дня батька, який відзначають у третю неділю червня.

Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації з 1 червня по 19 червня оголошується обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня батька. На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років). Конкурс проводиться за такими номінаціями: малюнок та вітальна листівка.

Вимоги до творчих робіт:

Конкурсні роботи в номінації «Малюнок» повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на аркуші формату А4, подаватися у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та ін.

Конкурсні роботи в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів:
 – текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4 листівка, подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання-підтримку воїну ООС;
 – відеолистівка – прозове або віршоване привітання-підтримка воїна ООС, виконане у форматі відео (МР-4) тривалістю не більше 3-х хвилин.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти.
 Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до організаційного комітету на електронну адресу: vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua.
 Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 10014, м. Житомир. майдан С. П. Корольова, 3/14, каб. №№126 та 201. Переможцям будуть вручені подарунки, а на основі їх робіт буде виданий буклет.

Коростенців запрошують взяти участь в конкурсі. Якщо у когось з мешканців виникають будь-які питання щодо конкурсу, можна звертатись за додатковою інформацією у відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (м. Коростень, вул. М. Грушевського, 22, к. 15-16. т. 9-65-65) або писати повідомлення (https://www.facebook.com/profile.php?id=100045729136872).

За інформацією «Коростень спортивний»

Читайте також: У Коростені нагородили переможців конкурсу «Карантин – спортивним досягненням не перешкода»

newday.org.ua