Коростенці завоювали нагороди на чемпіонаті України з армрестлінгу
16.08.2022
Коростенці Невмержицький Богдан, Невмержицький В’ячеслав та Герасименко Даніїл посіли призові місця на чемпіонаті України з армрестлінгу.
Чемпіонат проходив серед чоловіків з 11 по 15 серпня у Львові. Коростенську міську громаду на змаганнях представляли спортсмени спортивного клубу ,,Добриня”, повідомляє Коростень Спортивний.
За результатами змагань Невмержицький Богдан (вагова категорія 80кг) виборов І мiсце у змаганнях на ліву руку та ІІ місце, змагаючись на праву руку серед ветеранів 40+, а серед чоловіків виборов ІІІ місце у змаганнях на ліву руку.
Невмержицький В’ячеслав (вагова категорія 70кг) здобув ІІІ місце у змаганнях на праву руку та став четвертим у змаганнях на ліву руку серед юніорів до 21 року.
Герасименко Даніїл (вагова категорія 75кг) став четвертим у змаганнях на ліву руку серед молоді.


