Коростенці вдало позмагалися на чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики

29.07.2020

З 25 по 26 липня у Житомирі проходив командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів.

Коростень на змаганнях представляла команда вихованців відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Романенко Світлани Іванівни, пише Офіційний сайт міста Коростеня.

За результатами змагань учень ЗОШ № 3 Васюк Микита (стрибки в довжину) та вчитель ЗОШ №9 Можарівська Тетяна (біг на дистанції 400м) здобули золоті медалі. Учень ЗОШ №8 Прищепчук Руслан (біг на дистанції 800м) отримав срібну нагороду. Учень ЗОШ №13 Ейсмунт Артур (стрибки в довжину) та учень міської гімназії №7 Марченко Тарас (біг на дистанції 3000м) посіли треті сходинки п’єдесталу.

У змаганнях з естафетного бігу серед дівчат 4*400м команда наших земляків посіла ІІІ місце, а чоловіча команда виборола ІІ місце. В загальнокомандному заліку серед юніорів команда коростенців посіла ІІІ місце. Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера.