Користуйтеся сонцезахисним кремом зі ступенем захисту SPF30 – як правильно засмагати

11.06.2019

Ульяна Супрун порадила відповідально ставитися до прийому сонячних ванн. “Засмага — це спроба шкіри захиститися від пошкодження ультрафіолетовими променями. Для цього спеціальні клітини — меланоцити, синтезують пігмент меланін, і він поширюється в шкірі. Ми розрізняємося за здатністю утворювати меланін, тож якщо у вас біла шкіра, “до якої засмага не липне”, якомога раніше облиште спроби стати бронзовими”, – говорить вона у Facebook, передає gazeta.ua.

Тим, хто любить засмагати дають декілька порад:

Користуйтеся сонцезахисним кремом зі ступенем захисту SPF30 та фільтрами променів UVA та UVB. Не варто шукати крем із максимальним захистом: крем із SPF 30 блокує чи відбиває 97% променів, а SPF50 — 98%.

Якщо ви весь день на сонці, оновлюйте крем що дві години. Але краще не виходьте на вулицю в час з 10 ранку до 4 вечора. Перебування в затінку на 30% зменшує ймовірність множинних опіків в дітей.

Але покладатися виключно на сонцезахисний крем не можна. Якщо ж ви вже обгоріли на сонці, Ульяна Супрун радить використовувати парацетамол.

“Зменшити запалення допоможуть ацетилсаліцилова кислота та парацетамол, якщо тільки вони вам не протипоказані“, – пише вона.

“Після опіку слід вживати багато рідини — перегрівання могло викликати зневоднення. А також споживати продукти, багаті на фолієву кислоту і каротиноїди: броколі, шпинат, печінку, моркву, перець, смородину”, – додає Супрун.

Кадр із серіалу “Друзі”: news.rambler.ru

Читайте також: В Україну прийшла спека: що робити, аби чотирилапі легше пережили літо

newday.org.ua

22222054.184630.3958