Коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні

07.10.2019

Календарна дата старту опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Але у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли і де вмикати опалення. Так, 7 жовтня у деяких містах уже з’явилося тепло, пише 24 канал. 

Як повідомляла раніше міністерка розвитку громад і територій України Альона Бабак, включити опалення в об’єктах соціальної сфери тепловики приготувалися з 10 жовтня, а у житловому фонді – з 15 жовтня. Однак через низьку температуру повітря, у деяких містах пустили тепло у батареї дещо раніше прогнозованого терміну.

За інформацією з регіонів, житловий та соціальний фонди майже на 100% готові до старту опалювального сезон, а комунальні підприємства теплоенергетики – на всі 100%.

Коли почнуть опалювати житлові будинки?

За попереднім прогнозом синоптиків, уже наприкінці тижня – 12-13 жовтня – температура у більшості регіонів України буде +15+22, +12+16 градусів. Так, синоптик Наталка Діденко пише, що потепління розпочнеться вже в середу, хоч і з поперемінними дощами. Саме з огляду на потепління, включати опалення у житлові будинки поки не поспішають – це недоцільно та нерентабельно. Традиційно, опалення у будинках ввімкнуть тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде нижче +8 градусів.

Фото: tvoemisto.tv

Читайте також: На Олевщині від переохолодження загинула жінка

newday.org.ua

Коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні