В Житомирському автодорі проводили оборудки із ввіреною технікою

24.08.2022

Прокурорами Новоград-Волинської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт проти посадовця державного підприємства за фактом розтрати майна в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Дані слідства вказують на те, що керівник територіальної філії державного підприємства Житомирського облавтодору проводив оборудки із ввіреною технікою.

«Зокрема, маючи на балансі філії значний автомобільний парк дорожньої спецтехніки, посадовець за певний час, включно по березень 2022 року, без будь-яких правовстановлюючих документів на відпуск транспортних засобів, безоплатно передав знайомим майже два десятки техніки (автомобілі, катки, трактори, машини для дорожньої розмітки тощо)», – розповідають у прокуратурі.

Правоохоронці провели експертизу та підрахунки завданих державному підприємству збитку. Звинувачений завдав майнової шкоди в розмірі 870 тис. грн.

«Під час досудового слідства спецтехніку відібрано у незаконних власників та передано державному підприємству», – підкреслюють правоохоронні органи.

За скоєний злочин горепідприємцю загрожує позбавлення волі строком від 7 до 12 років. Також чоловік позбавиться права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до 3 років.

newday.org.ua