Історичний тріумф: житомирське «Полісся» вперше вибороло бронзові медалі Прем’єр-ліги

25.05.2026

Житомирське «Полісся» отримало бронзові нагороди за підсумками сезону 2025/26 української Прем’єр-ліги.

Як пише «Главком», після перемоги над львівським «Рухом» (2:0) на «поліських вовків» чекала церемонія нагородження. На домашньому газоні житомирян швидко змонтували сцену, на яку піднялися головні герої медального сезону команди. Окремо відзначили оборонця Едуарда Сарапія, якого визнали найкращим гравцем команди в сезоні.

Окремо представники Полісся наголосили, що бронзову нагороду отримає і перший віцепрезидент клубу Олександр Усик. Президент житомирян Геннадій Буткевич підкреслив, що виконав обіцянку привезти донецький Шахтар і київське Динамо. Більше того, обидва гранди були переможені в Житомирі. Тепер же функціонер пообіцяв – у майбутньому тут будуть биті європейські топи.

Перші в історії нагороди «Полісся» здобуло в третій сезон виступів у Прем’єр-лізі. 

newday.org.ua