Хорошівські поліцейські вилучили наркотики у домашнього кривдника

14.02.2024

Хорошівські поліцейські під виклику з приводу домашнього насильства виявили у 43-річного кривдника пакунок з, ймовірно, нарковмісними рослинами. Тож поліцейські вилучили виявлене та розпочали досудове розслідування. 

Про це йдеться на сайті ГУНП в Житомирській області. 

Інспекторам групи реагування, які прибули на виклик, потерпіла, 29-річна жителька Хорошівської громади, поскаржилась на те, що співмешканець її ображає, виганяє з будинку та штурхає.

Зазначається, що правоохоронці провели з кривдником відповідну профілактичну бесіду, роз’яснили йому правові наслідки таких діянь та склали адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Домашнє насильство) КУпАП.

“Під час опрацювання виклику поліцейські отримали інформацію про те, що чоловік може зберігати при собі наркотичні речовини. Під час поверхневого огляду в одній з його кишень патрульні виявили поліетиленовий пакунок. Усередині знаходилася подрібнена рослинна маса зеленого кольору. Чоловік пояснив, що це коноплі та він зберігає їх для власного вжитку”, — йдеться у повідомленні.

Нині всі обставини події встановлюють дізнавачі відділення поліції №4 Житомирського райуправління у межах відкритого кримінального провадження.

Правоохоронці додають: “Законодавством таке кримінальне правопорушення карається штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років”. 

newday.org.ua