Овруцька громада висловила вдячність народному депутату Арешонкову

29.01.2018

Жителі Овруччини дякують за підтримку та реалізацію заходів щодо розвитку їхньої громади народному депутату України Володимиру Арешонкову.

Про це йдеться на сайті громади.

“Від імені жителів нашої громади хочеться висловити слова вдячності Народному депутату України Арешонкову Володимиру Юрійовичу за відмінне виконання депутатських обов’язків, небайдуже ставлення до своїх виборців, за людяність, доброту, щедрість, готовність прийти на допомогу”, – йдеться в повідомленні.

“У 2017 році Овруцькою міською радою було проведено ряд робіт, які б неможливо було розпочати без підтримки небайдужих до нашої громади людей”, – розповідають жителі. А саме народного депутата Володимира Арешонкова. За його сприяння було виділено субвенцію з державного бюджету, в розмірі 3 млн. грн., на проведення реконструкції будівлі котельні під фізкультурно-оздоровчий комплекс за адресою вул. Гетьмана Виговського, 15 Б. Згідно проектно-кошторисної документації в комплексі планується розташування громадської лазні та спортивного тренажерного комплексу та ін. Строки виконання робіт згідно будівельного паспорту – 2018 рік. А також виділено 950 тис. грн. для технічного переоснащення ВНС №2 другого підйому м. Овруч, що призвело до зменшення питомих витрат електроенергії при видобуванні питної води і здешевлення її вартості для жителів міста.

З метою впровадження здорового способу життя серед жителів громади, Овруцькою міською радою реконструйовано спортивний майданчик по вул. Героїв Майдану біля дитячо-юнацької спортивної школи. За підтримки Володимира Юрійовича виділено субвенцію з державного бюджету – 150 тис. грн. на встановлення ролікодрому, спортивних “антивандальних” тренажерів, футбольного поля, тощо.

Допомога народного депутата Овручу триває не перший рік, так у 2016 році Овруцька міська рада отримувала субвенцію у розмірі 602,600 тис. грн. на будівництво бюветів. На сьогодні в місті функціонує 10 бюветів, які забезпечують жителів якісною питною водою.

На  запрошення Володимира Арешонкова депутатський корпус, члени виконавчого комітету міської ради, молодіжна рада та інші бажаючі овручани у липні 2017 року відвідали ВРУ та мали змоги поспілкуватися з народними депутатами.

Уже не перший рік на новорічні свята народний депутат Арешонков радує дітвору Овруччини солодкими подарунками, а також за його підтримки проведено численні святкові заходи, які відбувалися у місті.

NewDay