ГРИП захоплює Коростенщину

21.01.2019

У зимову пору люди хворіють частіше. За даними фахівців Коростенського міськрайонного відділу «Житомирського обласного лабораторного центру», за цей тиждень на ГРВІ по місту Коростень захворіло понад 500 жителів, на грип – 54. По району : 158 хворих на ГРВІ і 5 хворих на грип. По місту перевищення епідпорогу немає, а по району є – на 25%.

Олеся Дейнега

Читайте також: Коростенці «штурмували» міську раду через дорогі тарифи на тепло. 

newday.org.ua

20170119144440