ГРИП захоплює Коростенщину
У зимову пору люди хворіють частіше. За даними фахівців Коростенського міськрайонного відділу «Житомирського обласного лабораторного центру», за цей тиждень на ГРВІ по місту Коростень захворіло понад 500 жителів, на грип – 54. По району : 158 хворих на ГРВІ і 5 хворих на грип. По місту перевищення епідпорогу немає, а по району є – на 25%.
Олеся Дейнега
Читайте також: Коростенці «штурмували» міську раду через дорогі тарифи на тепло.
