Горілка допоможе побачити “Український Стоунхендж”

20.03.2018

Відомий бренд “Козацька Рада” на своїй сторінці у Фейсбук розповів про Кам’яне Село на Олевщині, яке називають “Український Стоунхенджем”.

“Мало хто знає, що в Україні є свій Стоунхендж! Це місце називають одним з чудес України. Розташоване в лісі біля села Устинівка, Житомирської області. Ви легко помітите покриті мохом кам’яні брили, здалеку дуже нагадують українські хатки. Вони ніби утворюють вулиці, а загальна протяжність становить 15 км. Особливу увагу привертають так звані «сліди Бога» – вм’ятини на каменях, що нагадують слід від людської ноги. Є легенда, що по цих каменях ступав сам Господь. І це твердження народилося не випадково. Вода у виїмках ніколи не замерзає, навіть якщо на вулиці мороз. Крім того, від неї завжди віє приємним теплом. Козаки, а ви бачили це чудове місце?”, – пишуть на сторінці.

У публікації також можна переглянути панораму туристичної окраси.

Як ми повідомляли, портал Travel.tochka.net продовжує розповідати про цікаві місця, які варто відвідати в Житомирській області. Зокрема, мова йшла про Олевщину. Тут можемо загадувати бажання в унікальному Кам’яному Селі.

img-151824012688

img-151824012688 1445502046_ukraina4