Гомельська область уклала в Житомирі контракти майже на 80 млн доларів
Підприємства Гомельської області в ході II Форуму регіонів України та Білорусі в Житомирі підписали з українськими партнерами контракти на суму 79,1 млн дол. Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на прессекретаря Гомельського облвиконкому Ольгу Рябикова, передає УНН.
“Цього року білоруські металурги також експортували в Україну арматуру, різні види конструкційного прокату, катанку, труби і бортовий бронзований дріт“, – йдеться в повідомленні.
Довгостроковий контракт білоруська сторона уклала й на поставки до України своєї молочної продукції, але основний інтерес в українських партнерів викликає сироватка і сухе знежирене молоко.
Фото: konkurent.in.ua
Читайте також: В Україні подорожчають ліки
