Гомельська область уклала в Житомирі контракти майже на 80 млн доларів

04.10.2019

Підприємства Гомельської області в ході II Форуму регіонів України та Білорусі в Житомирі підписали з українськими партнерами контракти на суму 79,1 млн дол. Про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на прессекретаря Гомельського облвиконкому Ольгу Рябикова, передає УНН.

“Цього року білоруські металурги також експортували в Україну арматуру, різні види конструкційного прокату, катанку, труби і бортовий бронзований дріт“, – йдеться в повідомленні.

Довгостроковий контракт білоруська сторона уклала й на поставки до України своєї молочної продукції, але основний інтерес в українських партнерів викликає сироватка і сухе знежирене молоко.

Фото: konkurent.in.ua

Читайте також: В Україні подорожчають ліки

newday.org.ua