Гадюки продовжують нападати: нові жертви на Овруччині та Коростенщині

17.07.2019

 12 липня до реанімаційного відділення Овруцької центральної районної лікарні з діагнозом: укус гадюки госпіталізовано мешканця с. Рокитне, 1972 року народження. 

Як з’ясувалося, чоловіка укусила змія за ліве передпліччя під час збирання ягід у лісі. Постраждалий перебуває у терапевтичному відділенні лікарні. Стан його здоров’я задовільний. 

Ще один інцидент трапився наступного дня, 13 липня, у Коростенському районі. На лікарняне ліжко потрапив 37-річний житель с. Михайлівка. 

“Чоловіка укусила гадюка за стопу на власному городі. Наразі він перебуває в хірургічному відділенні. Стан його здоров’я задовільний”,- поінформували в райдержадміністрації. 

З початку нинішнього року від укусів плазунів постраждали вже 10 жителів області. 

Читайте також: Вкусила змія: заходи безпеки та правила першої допомоги

newday.org.ua

гадюка