Гадюки продовжують нападати: нові жертви на Овруччині та Коростенщині
12 липня до реанімаційного відділення Овруцької центральної районної лікарні з діагнозом: укус гадюки госпіталізовано мешканця с. Рокитне, 1972 року народження.
Як з’ясувалося, чоловіка укусила змія за ліве передпліччя під час збирання ягід у лісі. Постраждалий перебуває у терапевтичному відділенні лікарні. Стан його здоров’я задовільний.
Ще один інцидент трапився наступного дня, 13 липня, у Коростенському районі. На лікарняне ліжко потрапив 37-річний житель с. Михайлівка.
“Чоловіка укусила гадюка за стопу на власному городі. Наразі він перебуває в хірургічному відділенні. Стан його здоров’я задовільний”,- поінформували в райдержадміністрації.
З початку нинішнього року від укусів плазунів постраждали вже 10 жителів області.
Читайте також: Вкусила змія: заходи безпеки та правила першої допомоги
