Фільм “МІФ” покажуть у Житомирі До Дня Героїв Небесної Сотні

10.02.2018

До Дня Героїв Небесної Сотні з 15 до 28 лютого в Спеціалізованому дитячому кінотеатрі ім. І.Франка відбудеться показ документального фільму «Міф».

Час сеансів дізнавайтесь можна дізнатися на сайті кінотеатру.

Це документальна історія життя оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом – Василя Сліпака. Ще юнаком він поїхав зі Львова співати в Канаду та США, виступив у Карнегі-холл. Вигравши міжнародний конкурс у Франції, став солістом Паризької опери.

Однією з найулюбленіших композицій була арія Мефістофеля. Саме від імені цього персонажа згодом Василь взяв собі псевдонім – Міф. Василь прожив у Франції 19 років і здобув все: ім’я, улюблену роботу, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом створив потужну волонтерську організацію «Українське Братство».

Здавалося б, робив достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та багатообіцяючу кар’єру в Європі й стати до лав добровольців. Під час виконання бойової задачі Василь Сліпак, з позивним «Міф» 29 червня 2016 році в місті Дебальцеве загинув від кулі снайпера.

Прем’єрний показ фільму «Міф» відбувся нещодавно в Житомирі.

241407

LW9A4575