Фіктивне підприємство з Житомирщини експортувало лісоматеріали до Туреччини

16.02.2018

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом створення суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної особи), з метою прикриття незаконної діяльності, за ч. 1 ст. 205 КК України.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

У ході досудового розслідування 14 лютого прокуратурою Житомирської області спільно із податковою міліцією викрито та припинено спробу одного із підприємств Житомирщини, що має всі ознаками фіктивності, незаконно експортувати до Республіки Туреччина за підробленими документами лісоматеріали.

Зловмисників викрито «на гарячому», коли вони вже приготувалися розвантажувати з двох вантажних автомобілів лісопродукцію на території морського торгового комплексу, що в Одеській області.

З метою попередження незаконного експорту, цього ж дня прокуратурою області спільно із податківцями на території морського торгового комплексу проведено низку санкціонованих обшуків, за результатами яких виявлено та вилучено 54 кубічних метри лісопродукції разом із підробленими товаро-супровідними документами.

На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить податкова міліція області.