Екскурсії школярів хочуть зробити безкоштовними
Наступного року екскурсії школярів оплачуватимуть коштами з державного бюджету.
“Це програма, ми її так назвали, “мобільності” школярів, щоб діти з різних регіонів могли мандрувати Україною. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі у 2020 році“, – заявив міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський, пише “Радіо Свобода”.
Уряд підтримав відповідну програму. Міністр чекає поки її затвердять у бюджет.
Зараз школярі мають пільги в межах учнівських квитків. Наприклад, діти віком 6-14 років оплачують 75% повної вартості проїзду залізницею в межах України.
Читайте також: Батьків штрафуватимуть за прогули дітей
