Екскурсії школярів хочуть зробити безкоштовними

29.10.2019

Наступного року екскурсії школярів оплачуватимуть коштами з державного бюджету.

Це програма, ми її так назвали, “мобільності” школярів, щоб діти з різних регіонів могли мандрувати Україною. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі у 2020 році“, – заявив міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський, пише “Радіо Свобода”.

Уряд підтримав відповідну програму. Міністр чекає поки її затвердять у бюджет.

Зараз школярі мають пільги в межах учнівських квитків. Наприклад, діти віком 6-14 років оплачують 75% повної вартості проїзду залізницею в межах України.

Читайте також: Батьків штрафуватимуть за прогули дітей

newday.org.ua