“Друга ріка” співатиме в Коростені у День міста

04.05.2018

Своє 1313-ліття Коростень зустріне концертом гурту «Друга ріка», сімейним фестивалем «РодинаFEST», безліччю цікавих конкурсів та урочистим одруженням молодят в парку «Древлянський».

Традиційно в останню суботу травня Коростень святкує свій день народження. Цього року іменини древлянського міста припадають на 26 травня. Організатори свята намітили ряд цікавих розважальних заходів.

Так, в першій половині дня на коростенців та гостей  чекає улюблений фестиваль «РодинаFEST», який цього року вперше проводиться в День міста.  Радітимуть цього дня і гурмани морозива – компанія «Рудь» знову підготувала «Свято морозива» з власними конкурсами та подарунками.  Для любителів драйву працюватимуть протягом дня атракціони, також діятимуть творчі та спортивні змагання. А хто захоче придбати якусь оригінальну чи цінну річ – зможе відвідати виставку народних майстрів та підприємств.

Родзинками дійства стануть «Коростенський вальс», який відбуватиметься поблизу палацу культури, урочисте одруження молодят в парку, безліч конкурсів, серед яких парад візочків, супер-тато, виставка домашніх тваринок.

О 17.00 відбуватиметься урочиста частина свята з привітаннями й нагородженнями, а о 20.00 на центральній площі очікується концерт гурту «Друга ріка».

Танці та музика триватимуть до одинадцятої вечора. З 1313-річчям, древній Коростене!

Олеся Дейнега

Druga-Rika-Piramida-albom-kupyty-Valeriy-Harchyshyn