Дошкільнята Коростеня побували на екскурсії в поліції

14.11.2019

В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності, який триває з жовтня до кінця листопада, дошкільнята Коростеня бувають на різних цікавих екскурсіях. Цього разу вони відвідали поліцію. 

Ось і вихованці садочка №8 групи «Ромашка» побували на захоплюючій екскурсії у Коростенському відділі поліції. Про нелегкі будні поліцейських розповіла дітлахам інспекторка з ювенальної превенції Ірина Дупленко. Вона запитала в дітлахів, чи дотримуються вони правил безпечної поведінки вдома, у садочку, на вулицях.

Також хлопчики і дівчатка побували в черговій частині та навіть змогли на кілька секунд стати «водіями» поліцейських автомобілів.

Олеся Дейнега

Фото: Дошкілля Коростеня

Читайте також: Уряд виділив 500 млн на подорожі школярів

newday.org.ua