Дошкільнята Коростеня побували на екскурсії в поліції
В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності, який триває з жовтня до кінця листопада, дошкільнята Коростеня бувають на різних цікавих екскурсіях. Цього разу вони відвідали поліцію.
Ось і вихованці садочка №8 групи «Ромашка» побували на захоплюючій екскурсії у Коростенському відділі поліції. Про нелегкі будні поліцейських розповіла дітлахам інспекторка з ювенальної превенції Ірина Дупленко. Вона запитала в дітлахів, чи дотримуються вони правил безпечної поведінки вдома, у садочку, на вулицях.
Також хлопчики і дівчатка побували в черговій частині та навіть змогли на кілька секунд стати «водіями» поліцейських автомобілів.
Олеся Дейнега
Фото: Дошкілля Коростеня
Читайте також: Уряд виділив 500 млн на подорожі школярів
