До Дня закоханих у Житомирі відкриється виставка Алли Юзепольської

02.02.2018

10 лютого в житомирській кав’ярні-кондитерській «Теретенія» відбудеться відкриття персональної виставки авторських робіт житомирської художниці Алли Юзепольської «Маленькі історії», а також пройде майстер-клас з виготовлення сувенірів до Дня Святого Валентина.

Організатори обіцяють, що захід, приурочений до Дня закоханих, буде цікавим як для дітей, так і для дорослих. Початок о 13:00.

“Яскраві, життєрадісні роботи з цікавими та гумористичними сюжетами житомирської художниці Алли Юзепольської одразу привертають до себе увагу. Листівки, на яких вони зображені, активно розходяться не лише Україною, але й за її межами”, – кажуть організатори.

Влітку, з нагоди відзначення Дня захисту дітей, в «Теретенії» відбулось відкриття авторської виставки художниці «Потеревенимо про казку». Житомирянка працює в авторській техніці, секрети якої не розкриває, але говорить, що працює з усіма матеріалами, якими можна викласти свої емоції на папері.

Окрім ілюстрацій, художниця любить створювати натюрморти та пейзажі, а свої картини називає «ремеслом». Але не лише таким, щоб ним заробляти, а таким, що дає життя її авторській творчості.

Під час презентації виставки усі охочі також зможуть зробити сувеніри для своїх коханих. Адже подарунок, зроблений своїми руками, несе в собі особливу чарівність щиру любов, добрі думки і побажання того, кому подарунок призначений.

Для того, щоб взяти участь в майстер-класі потрібно попередньо записатися за телефоном (067) 395-08-89.

Як ми повідомляли раніше, 8 лютого майстриня та художниця Ольга Дідківська проведе майстер-клас з виготовлення сувеніра «Закохані коти».

27336952_920400494789509_1858263234232335712_n