Діти учасників АТО повернулися із зимового відпочинку з незабутніми враженнями

22.01.2019

Днями 30 дітей – родин учасників АТО (ООС) з північних регіонів Житомирщини – Коростенського, Лугинського, Овруцького та Олевського районів повернулися із відпочинку з чудового краю Прикарпаття – Івано-Франківщини. А посприяв такій гарній новорічно-різдвяній мандрівці дітлахів свого округу до Західної України нардеп Володимир Арешонков, який разом з батьками зустрічав дітей.

“Такі поїздки важливі в площині зміцнення державності, пошуку єдності нашого коріння – культурного, духовного… Ми, українці – ми єдині”, – вважає Володимир Юрійович, за підтримки якого діти округу почали відвідувати Прикарпаття, знайомитися з краєвидами та визначними місцями цього чарівного куточка України ще 4 роки тому.

Хлопчики і дівчатка каталися на підйомнику, відвідували музеї та кінотеатри, а ще – колядували, вивчали традиції та виготовляли іграшки. Також поїздка дала змогу малечі знайти багато друзів серед однолітків. 

Такі мандрівки до Івано-Франківщини вже стали гарною традицією і плануються в подальшому. 

Олеся Дейнега

Читайте також: Володимир Арешонков звернувся до уряду щодо заробітної плати працівників позашкільних спортивних закладів.

newday.org.ua

otdyh-s-detmi-v-karpatah-03