Дев’ятикласниця з Коростеня зняла краще відео приготування дерунів і виграла подарунок від народного депутата

16.09.2019

Дев’ятикласниця з Коростеня зняла краще відео приготування дерунів і виграла подарунок від народного депутата України Володимира Арешонкова. 

«1 кг картоплі, 2 яйця, 1 цибулина, 1 морквина, 2 ст. л. борошна, 2 ст. л. сметани, сіль, перець, олія» – це рецепт «Дерунів з морквою», приготування яких зняла на відео Валерія Барановська з Коростеня, учениця 9-Б класу міської гімназії, і виграла конкурс «Краще відео з приготування домашніх дерунів», який цього року було започатковано на 11-му Міжнародному фестивалі дерунів.

Під час церемонії нагородження Валерія отримала диплом та подарунковий  сертифікат на 3 тисячі гривень від народного депутата України Володимира Арешонкова. Подарунки вручили переможниці міський голова Коростеня Володимир Москаленко та помічниця народного депутата Олена Шахрай.

«Про конкурс дізналася, подивившись відео на сторінці «Коростеньмедіа». Вирішила спробувати, мама допомогла смажити деруни, а ще озвучила кролика Мору, який в основному є головним героєм відео», – розповіла Валерія.

Валерія давно мріє про новий телефон, адже часто користується гаджетом мами. Тож, подарунок від народного депутата став кроком до здійснення її мрії.

Олеся Дейнега

Читайте також: У кожному парку хочуть побудувати магазини і кафе

newday.org.ua