Держаудитслужба проведе перевірку в Житомирському онкодиспансері

15.11.2021
Обласна прокуратура продовжує розслідування стосовно працівників Житомирського обласного онкологічного диспансеру, яких підозрюють у незаконному продажі ліків для онкохворих. Про хід розслідування звітували правоохоронці на засіданні постійної комісії обласної ради. Наразі мова про чотирьох осіб, яким готується до вручення підозра.

З 15 листопада в онкодиспансері розпочне перевірку Держаудитслужба України.

“Головний лікар Житомирського обласного онкологічного диспансеру Ігор Сабадаш повідомив, що вже з понеділка, 15 листопада, на підприємстві розпочинається перевірка з Державної аудиторської служби України. Також керівник закладу зазначив, що на виконання рекомендацій комісії від 05.10.2021 року, в лікарні розроблено програму обліку ліків, проведено повний облік ліків, у тому числі і тих, які надходять від благодійників чи закуплені на благодійні кошти”, – повідомили в облраді.

В обласній раді додали, що після усіх необхідних процедур прізвища причетних до злочину посадовців буде озвучено в офіційних джерелах. Нагадаємо, 27 вересня СБУ і поліція Житомирської області повідомили про викриття медиків обласного онкодиспансеру. Вони організували схему продажу безкоштовних ліків для онкохворих. Пізніше стало відомо, що слідчі дії проводилися стосовно Сергія Гринчука – депутата Житомирської міської ради від ОПЗЖ, лікаря-хіміотерапевта онкологічного диспансеру.

 
На початку жовтня трьох працівників Житомирського обласного онкологічного диспансеру відсторонили від займаних посад.