Депутати Коростенської міської ради віднині голосують за допомого планшетів

12.04.2018

На останній квітневій сесії депутати міської ради Коростеня вже не піднімали рук під час голосування, а тиснули на кнопки на персональних планшетах. У Коростені запрацювала система електронного голосування під час пленарних засідань.

Про це повідомляє наш спеціальний кореспондент Олеся Дейнега.

До цього проекту місто йшло півтора року, шукаючи необхідні кошти на придбання електронної системи завдяки грантовим проектам. І віднайшли. Проект Євросоюзу «Розумні міста» дозволив отримати 600 тисяч гривень при співфінансуванні міської ради у майже 200 тисяч гривень. Так запрацював проект «Кабінет мешканця» разом з електронною системою голосувань під час проведення сесій. Було закуплено 37 планшетів, електронне обладнання, сервер.

Депутати задоволені  нововведенням, що віднині скорочує час на підрахунки голосів, дає можливість мати під рукою актуальні відкориговані проекти рішень, а міська рада віднині економить на папері та фарбі для принтеру.

Також, через автономність роботи, ззовні в систему втручатися неможливо, тому голосування відбувається лише персонально. За допомогою планшетів можна також не лише голосувати за те чи інше рішення, а й записатися на виступ, надати пропозиції по порядку денному, а головне – працювати зручно, сучасно, швидко та більш точно.

Novinki-planshetov-2017_1