Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об’єктом

11.10.2019

 Поблизу села Дениші на Житомирщині  кілька місяців тривали  зйомки 12-серійного серіалу «Слов’яни», прем’єра якого відбудеться на телеканалі «1+1». Проект є копродукцією українських та словацьких режисерів і продюсерів на чолі з міжнародним шоуранером та режисером Петером Беб’яком, який є володарем «Кришталевого глобусу» Карлових Вар та інших міжнародних кінонагород.

Відомо, що у сценах фільму знімалися також житомиряни та жителі області.

«У серіалі спостерігаємо за життям городища впродовж одного року, коли відбуваються всі ритуали, що були в давніх слов’ян у дохристиянський період. Починаємо від перетворення молодих хлопців на чоловіків, ініціації, а завершуємо літнім сонцестоянням, великим святкуванням життя. Крім того, бачимо ритуали поховання, народження, спілкування з іншими світами і т.д. За всім цим ми спостерігаємо очима людини, яка не належить до громади і бачить усе це вперше, новим поглядом, по суті – поглядом глядача», ‒ розповів головний сценарист з боку Словаччини Йозеф Колеяк.

Героями серіалу стали українські та словацькі актори. У бойових сценах серіалу задіяні каскадери світового рівня, які працювали над постановками, в тому числі в «Грі престолів», з британським кінорежисером і продюсером Рідлі Скотом та американським – Стівеном Спілбергом.

«Знімаючи історію про давніх слов’ян, які ще не розділилися на нації, ми раптом знаходимо єдність у сучасності. Це дуже цікавий життєвий досвід та унікальне переживання. За кілька тижнів роботи над проектом ми вже почали розуміти одне одного без перекладача. Це дійсно дивовижний досвід, це чудово!», ‒ поділився український режисер проекту Сергій Санін.

Наразі знімальний процес завершився, втім локації і декорації залишаться і надалі будуть доступні для туристів. Про це повідомляється в соцмережі. Крім цього, у соцмережі вже  опублікували оголошення з пропозицією за 300 гривень провести екскурсію територією, де проходили зйомки.

Читайте також: У Коростені відбудеться прем’єра фільму «Бовсунівські бабусі»

newday.org.ua

Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об'єктом Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об'єктом

Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об'єктом Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об'єктом Декорації серіалу «Слов’яни», який знімали на Житомирщині, стануть туристичним об'єктом