Далекобійник з Житомирщини наїздив понад два млн км і отримав міжнародну відзнаку

12.02.2020

Почесний диплом, медаль та нагрудний знак від Міжнародного союзу автомобільного транспорту отримав житель Романівського району В’ячеслав Бондар.

Такою відзнакою нагороджують водіїв, які здійснили міжнародні перевезення загальним пробігом не менш як 1 млн км і мають від 20 років професійного стажу безаварійної роботи без порушень ПДР, митного та адміністративного законодавства, пише 1.zt.ua.

Уперше В’ячеслав Бондар сів за кермо у 1999-му. Починав працювати на КамАЗі, а нині їздить на DAF Euro 5.

Уже понад 10 років він займається міжнародними перевезеннями: об’їздив Польщу, Чехію, Словаччину, Німеччину, Францію, Іспанію та Португалію.

Загалом за більш як 20 років роботи В’ячеслав намотав на колеса понад два мільйони кілометрів — а це довжина понад 50 земних екваторів! Водій розповідає, що завжди бере в дорогу флешку з українською музикою та приготовані дружиною банки з борщем. Він був приємно здивований і вражений, коли отримав відзнаку МСАТ, і наполягає, що головне в його роботі — завжди пам’ятати, що найвищою цінністю є людське життя.

Загалом у 2019 році почесними дипломами, медалями та нагрудними знаками МСАТ нагороджено 1228 кращих водіїв із 23 країн, із них 32 — з України.

Читайте також: Гол житомирянина Руслана Маліновського у ворота “Фіорентини” приніс перемогу “Аталанті”

newday.org.ua

Далекобійник з Житомирщини наїздив понад два млн км і отримав міжнародну відзнаку