COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 98 нових випадків

14.09.2020

За минулу добу (13 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 98 жителів області, 1 хворий помер. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 390 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 350 осіб (ніхто не одужав за минулу добу).

За 13 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

Новоград-Волинському районі – 20 нових випадків;

Лугинському – 12 нових випадків;

м. Житомирі – 12 нових випадків;

Овруцькому – 10 нових випадків;

Коростишівському – 8 нових випадків;

Житомирському – 6 нових випадків;

Баранівському – 6 нових випадків;

Бердичівському – 5 нових випадків;

Пулинському – 5 нових випадків;

Ружинському – 4 нові випадки;

Попільнянському – 3 нові випадки;

Радомишльському – 2 нові випадки;

Хорошівському –1 новий випадок;

Олевському – 1 новий випадок;

Романівсьому – 1 новий випадок;

Малинському – 1 новий випадок.

Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 83 летальні випадки COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 74-річний житель м.Житомира). 

newday.org.ua