COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 98 нових випадків
За минулу добу (13 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 98 жителів області, 1 хворий помер. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 390 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 350 осіб (ніхто не одужав за минулу добу).
За 13 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
Новоград-Волинському районі – 20 нових випадків;
Лугинському – 12 нових випадків;
м. Житомирі – 12 нових випадків;
Овруцькому – 10 нових випадків;
Коростишівському – 8 нових випадків;
Житомирському – 6 нових випадків;
Баранівському – 6 нових випадків;
Бердичівському – 5 нових випадків;
Пулинському – 5 нових випадків;
Ружинському – 4 нові випадки;
Попільнянському – 3 нові випадки;
Радомишльському – 2 нові випадки;
Хорошівському –1 новий випадок;
Олевському – 1 новий випадок;
Романівсьому – 1 новий випадок;
Малинському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 83 летальні випадки COVID-19 (за минулу добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 74-річний житель м.Житомира).
