COVID-19 на Житомирщині: за добу – 9 нових випадків
За минулу добу (20 липня) в Житомирській області діагностовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями.
Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 602 жителі області.
Нові випадки інфікування зафіксовано:
м. Житомир – 5 нових випадків;
Житомирський – 1 новий випадок;
Бердичівський – 1 новий випадок;
Лугинський – 2 нові випадки;
Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 253 пацієнти.
Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померли 34 пацієнти.
Читайте також: На Овруччині відкрили оновлений фельдшерський пункт
