COVID-19 на Житомирщині: за добу – 9 нових випадків

20.07.2020

За минулу добу (20 липня) в Житомирській області діагностовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями.

Усього в області від початку епідемії на коронавірусну інфекцію захворіло 1 тис. 602 жителі області.

Нові випадки інфікування зафіксовано:

м. Житомир – 5 нових випадків;

Житомирський – 1 новий випадок;

Бердичівський – 1 новий випадок;

Лугинський – 2 нові випадки;

Усього від початку епідемії перехворіло та одужало від коронавірусної хвороби 1 тис. 253 пацієнти.

Від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, від початку пандемії померли 34 пацієнти.

Читайте також: На Овруччині відкрили оновлений фельдшерський пункт

newday.org.ua