COVID-19 на Житомирщині: за добу – 79 нових хворих, 18 осіб одужало

04.09.2020

За минулу добу (3 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 79 жителів області, 18 хворих одужали.

  Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 3 550 випадки інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1 997 особи (18 осіб одужало за минулу добу).

За 3 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 23 нові випадки;

Коростишівському – 10 нових випадків;

Хорошівському – 6 нових випадків;

Лугинському – 6 нових випадків;

Малинському – 5 нових випадків;

Коростенському – 4 нові випадки;

Романівському – 4 нові випадки;

Баранівському – 3 нові випадки;

Житомирському – 3 нові випадки;

Радомишльському – 3 нові випадки;

Бердичівському – 2 нові випадки;

Брусилівському – 2 нові випадки;

Любарському – 2 нові випадки;

Новоград-Волинському -2 нові випадки;

Попільнянському – 2 нові випадки;

Пулинському – 1 новий випадок;

Чуднівському – 1 новий випадок.

Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 69 летальних випадків COVID-19.

newday.org.ua