COVID-19 на Житомирщині: за добу – 79 нових хворих, 18 осіб одужало
За минулу добу (3 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 79 жителів області, 18 хворих одужали.
Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 3 550 випадки інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 1 997 особи (18 осіб одужало за минулу добу).
За 3 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 23 нові випадки;
Коростишівському – 10 нових випадків;
Хорошівському – 6 нових випадків;
Лугинському – 6 нових випадків;
Малинському – 5 нових випадків;
Коростенському – 4 нові випадки;
Романівському – 4 нові випадки;
Баранівському – 3 нові випадки;
Житомирському – 3 нові випадки;
Радомишльському – 3 нові випадки;
Бердичівському – 2 нові випадки;
Брусилівському – 2 нові випадки;
Любарському – 2 нові випадки;
Новоград-Волинському -2 нові випадки;
Попільнянському – 2 нові випадки;
Пулинському – 1 новий випадок;
Чуднівському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 69 летальних випадків COVID-19.
