COVID-19 на Житомирщині: за добу – 62 нові випадки, 1 людина померла
За минулу добу (21 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 62 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 5 121 випадок інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 701 осіб (191 особа одужала за минулу добу).
За 21 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
Олевському – 16 нових випадків;
м. Житомирі – 12 нових випадків;
Житомирському – 6 нових випадків;
Лугинському – 5 нових випадків;
Ємільчинському – 5 нових випадків;
Чуднівському – 4 нові випадки;
Баранівському – 4 нові випадки;
Новоград-Волинському – 3 нові випадки;
Овруцькому – 2 нові випадки;
Коростишівському – 2 нові випадки;
Любарському – 1 новий випадок.
Малинському – 1 новий випадок.
На Житомирщині вже зареєстрований 92 летальні випадки COVID-19 (за останню добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померла 59-річна жителька Житомира).
Фото: promoteukraine.org
