COVID-19 на Житомирщині: за добу – 62 нові випадки, 1 людина померла

22.09.2020

За минулу добу (21 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 62 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 5 121 випадок інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 701 осіб (191 особа одужала за минулу добу).

За 21 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

Олевському – 16 нових випадків;

м. Житомирі – 12 нових випадків;

Житомирському – 6 нових випадків;

Лугинському – 5 нових випадків;

Ємільчинському – 5 нових випадків;

Чуднівському – 4 нові випадки;

Баранівському – 4 нові випадки;

Новоград-Волинському – 3 нові випадки;

Овруцькому – 2 нові випадки;

Коростишівському – 2 нові випадки;

Любарському – 1 новий випадок.

Малинському – 1 новий випадок.

На Житомирщині вже зареєстрований 92 летальні випадки COVID-19 (за останню добу від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померла 59-річна жителька Житомира).

Фото: promoteukraine.org

newday.org.ua