COVID-19 на Житомирщині: за добу – 260 нових хворих, 6 людей померло

09.10.2020

За минулу добу (8 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 260 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 7 717 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 4 524 особа (180 особи одужало за минулу добу).

За 8 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

Коростенському – 55 нових випадків;

Овруцькому  районі – 48 нових випадків;

Новоград-Волинському – 23 нові випадки;

м. Житомирі – 22 нові випадки;

Любарському – 17 нових випадків;

Чуднівському – 16 нових випадків;

Коростишівському – 14 нових випадків;

Баранівському – 13 нових випадків;

Олевському – 12 нових випадків;

Хорошівському – 9 нових випадків;

Бердичівському – 7 нових випадків;

Пулинському – 7 нових випадків;

Попільнянському – 6 нових випадків;

Ємільчинському – 4 нові випадки;

Андрушівському – 2 нові випадки;

Романівському – 2 нові випадки;

Малинському – 1 новий випадок;

Черняхівському – 1 новий випадок;

Радомишльському – 1 новий випадок.

На Житомирщині вже зареєстровано 137 летальних випадків COVID-19 ( від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 6 осіб: четверо жителів м.Житомира віком 60 й 87 років та двоє – 75-річні; 83-річний житель Ружинського району; 70-річний житель Черняхівського району).

Фото: оkno.world

newday.org.ua