COVID-19 на Житомирщині: за добу – 260 нових хворих, 6 людей померло
За минулу добу (8 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 260 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 7 717 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 4 524 особа (180 особи одужало за минулу добу).
За 8 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
Коростенському – 55 нових випадків;
Овруцькому районі – 48 нових випадків;
Новоград-Волинському – 23 нові випадки;
м. Житомирі – 22 нові випадки;
Любарському – 17 нових випадків;
Чуднівському – 16 нових випадків;
Коростишівському – 14 нових випадків;
Баранівському – 13 нових випадків;
Олевському – 12 нових випадків;
Хорошівському – 9 нових випадків;
Бердичівському – 7 нових випадків;
Пулинському – 7 нових випадків;
Попільнянському – 6 нових випадків;
Ємільчинському – 4 нові випадки;
Андрушівському – 2 нові випадки;
Романівському – 2 нові випадки;
Малинському – 1 новий випадок;
Черняхівському – 1 новий випадок;
Радомишльському – 1 новий випадок.
На Житомирщині вже зареєстровано 137 летальних випадків COVID-19 ( від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 6 осіб: четверо жителів м.Житомира віком 60 й 87 років та двоє – 75-річні; 83-річний житель Ружинського району; 70-річний житель Черняхівського району).
Фото: оkno.world
