COVID-19 на Житомирщині: за добу – 151 новий хворий, 2 людини померло

07.10.2020

За минулу добу (6 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 151 жителя області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 7 070 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 4 221 особа (154 особи одужало за минулу добу).

За 6 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 39 нових випадків;

Коростенському – 33 нові випадки;

Черняхівському – 20 нових випадків;

Коростишівському – 10 нових випадків;

Житомирському – 8 нових випадків;

Народицькому – 8 нових випадків;

Малинському – 6 нових випадків;

Андрушівському – 5 нових випадків;

Романівському – 5 нових випадків;

Чуднівському – 5 нових випадків;

Бердичівському – 3 нові випадки;

Ружинському – 2 нові випадки;

Новоград-Волинському – 2 нові випадки;

Хорошівському – 2 нові випадки;

Брусилівському – 1 новий випадок;

Лугинському – 1 новий випадок;

Попільнянському – 1 новий випадок.

На Житомирщині вже зареєстровано 130 летальних випадків COVID-19 (від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померли:  67-річний житель Бердичівського району; 78-річна жителька Романівського району).

Читайте також: У Житомирі хочуть добровільно страхувати медиків від COVID-19

newday.org.ua