COVID-19 на Житомирщині: за добу – 151 новий хворий, 2 людини померло
За минулу добу (6 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 151 жителя області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 7 070 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 4 221 особа (154 особи одужало за минулу добу).
За 6 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 39 нових випадків;
Коростенському – 33 нові випадки;
Черняхівському – 20 нових випадків;
Коростишівському – 10 нових випадків;
Житомирському – 8 нових випадків;
Народицькому – 8 нових випадків;
Малинському – 6 нових випадків;
Андрушівському – 5 нових випадків;
Романівському – 5 нових випадків;
Чуднівському – 5 нових випадків;
Бердичівському – 3 нові випадки;
Ружинському – 2 нові випадки;
Новоград-Волинському – 2 нові випадки;
Хорошівському – 2 нові випадки;
Брусилівському – 1 новий випадок;
Лугинському – 1 новий випадок;
Попільнянському – 1 новий випадок.
На Житомирщині вже зареєстровано 130 летальних випадків COVID-19 (від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою померли: 67-річний житель Бердичівського району; 78-річна жителька Романівського району).
Читайте також: У Житомирі хочуть добровільно страхувати медиків від COVID-19
