COVID-19 на Житомирщині: за добу – 117 нових хворих, 21 людина одужала
За минулу добу (10 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 113 жителів області, 21 хворий одужав. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 055 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 327 осіб (21 особа одужала за минулу добу).
За 10 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 25 нових випадків;
Коростенському –27 нових випадків;
Коростишівському – 10 нових випадків;
Лугинському – 9 нових випадків;
Хорошівському – 8 нових випадків;
Бердичівському – 5 нових випадків;
Олевському – 5 нових випадків;
Романівсьому – 5 нових випадків;
Житомирському – 4 нові випадки;
Попільнянському – 4 нові випадки;
Ружинському – 4 нові випадки;
Ємільчинському – 3 нові випадки;
Баранівському – 2 нові випадки;
Малинському – 2 нові випадки;
Овруцькому – 2 нові випадки;
Черняхівському – 1 новий випадок;
Брусилівському – 1 новий випадок.
Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 82 летальні випадки COVID-19 (2 особи померли за останню добу: 79-річний житель Коростенського району та 64-річна жителька Малинського району. Пацієнти мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби).
