COVID-19 на Житомирщині: за добу – 117 нових хворих, 21 людина одужала

11.09.2020

За минулу добу (10 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 113 жителів області, 21 хворий одужав. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 055 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 327 осіб (21 особа одужала за минулу добу).

За 10 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 25 нових випадків;

Коростенському –27 нових випадків;

Коростишівському – 10 нових випадків;

Лугинському – 9 нових випадків;

Хорошівському – 8 нових випадків;

Бердичівському – 5 нових випадків;

Олевському – 5 нових випадків;

Романівсьому – 5 нових випадків;

Житомирському – 4 нові випадки;

Попільнянському – 4 нові випадки;

Ружинському – 4 нові випадки;

Ємільчинському – 3 нові випадки;

Баранівському – 2 нові випадки;

Малинському – 2 нові випадки;

Овруцькому – 2 нові випадки;

Черняхівському – 1 новий випадок;

Брусилівському – 1 новий випадок.

Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 82 летальні випадки COVID-19 (2 особи померли за останню добу: 79-річний житель Коростенського району та 64-річна жителька Малинського району. Пацієнти мали супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби).

newday.org.ua