COVID-19 на Житомирщині: 253 нові випадки, 5 хворих померло
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. За інформацією директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зіновія Парамонова, станом на 09:00 17.10.2020 (за минулу добу – 16 жовтня) зареєстровано 253 нових лабораторно підтверджених випадки.
За минулу добу на Житомирщині також зареєстровано 5 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли:
69-річна жінка, жителька м. Бердичів;
76-річна жінка, жителька м. Новоград-Волинський;
46-річний чоловік, житель смт. Черняхів;
53-річна жінка, жителька Новоград-Волинського району;
69-річний чоловік, житель Черняхівського району.
Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 9538.
Одужало всього – 5361, у т.ч. за минулу добу – 148.
Померло всього – 168, у т.ч. за минулу добу – 5.
За добу надійшло повідомлення про підозру – 253.
Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 11080.
Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –729
Всього проведено досліджень методом ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) – 52 569
Всього проведено ІФА-тестувань за добу –1 959
Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –79 462.
