Чорнобильська містика: Овруч, Віктюк і галюциногенні гриби. ВІДЕО

25.04.2018

Показали трейлер містичного фільму “Брама” з Ірмою Вітовською у головній ролі. Стрічку зняв український режисер Володимир Тихий.

Про це повідомляє Gazeta.UA.

Картина розповідає про сім’ю, яка живе у Чорнобильській зоні відчуження поблизу міста Прип’ять. На чолі родини – авторитарна баба Пріся. Їсть галюциногенні гриби. Біля покинутої радіолокаційної станції “Дуга” бачить портал у паралельну реальність.

“Брама” – це погляд на Чорнобиль, якого досі не було. Зазвичай аварію на атомній станції розглядають через призму статистичних даних: скільки загинули, хворіли. Не було самого заглиблення в психологію тих, хто пережив трагедію. Покажемо, що відбулося із людиною, яка опинилася в епіцентрі катастрофи не тільки екологічної, а й культурної. Як це вплинуло на її життя, змінило світ навколо. Характери героїв комічні і трагічні одночасно”, – каже режисер.

Фільм зняли в селі Лучанки Овруцького району на Житомирщині, у зоні часткового відселення. Основою стрічки стала п’єса львівського драматурга Павла Ар’є “На початку і наприкінці часів”. Виставу за цим твором поставив свого часу в Москві Роман Віктюк. Павло Ар’є – улюблений учень культового режисера.

У прокат містичний фільм “Брама” вийде 26 липня 2018-го.

trailer_14053

prisya