Чи отримує міський голова Коростеня субсидію?

11.10.2018

7 жовтня телеканал «Україна» у своєму громадському проекті «Головна тема» «Опалювальний сезон-2018: Хто отримає субсидію» на всю країну оголосив, що «…навесні цього року попався мер міста Коростеня, що на Житомирщині, він отримував субсидію на оплату комуналки свого розкішного маєтку. Це стало відомо завдяки відкритому єдиному державному реєстру отримувачів субсидій. Один із жителів Коростеня увів на сайті адресу, за якою мешкає їхній мер, дані, що відкрилися, просто приголомшили…».

Після цього повідомлення в соцмережах на міського голову Володимира Москаленка недоброзичливці почали лити купу бруду, коментувати це відео, опублікувавши його на популярних сторінках у Фейсбук та Інстаграм.

Насправді ж, як повідомляють фахівці управління праці та соціального захисту населення  Коростеня, «ніколи в житті міський голова Москаленко Володимир Васильович не звертався із заявою до УПСЗН на оформлення житлової субсидії на свій будинок». Про це сказала  начальник відділу прийому звернень громадян управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Людмила Чистякова журналістам місцевого телебачення.

З’ясувалося, що сталася звичайна людська помилка. У 2016 році коростенка Ілона Овсієнко, яка мешкає за адресою у Коростені: вулиця Древлянська, 35-А, кв. 1, коли оформляла декларацію на отримання субсидії, написала помилково адресу: Древлянська, 1 (за якою мешкає міський голова Коростеня).

Жінка сказала, що в цей час вона дивилася фільм, у будинку було гамірно, тому й помилилася, написавши номер своєї квартири у розділ будинку.  Так і сталося, що в реєстрі за адресою Древлянська, 1 значиться отримання субсидії, яку отримував не міський голова Коростеня, а звичайна мешканка Ілона Овсієнко на свій особистий рахунок.

Наразі, як повідомляється на офіційному сайті Коростеня, « У зв’язку з тим, що на телеканалі «Україна» 7.10.2018 р. у випуску №38 програми «Головна тема» під назвою «Опалювальний сезон-2018: хто отримає субсидію?» прозвучала інформація про те, що міський голова Володимир Москаленко отримує субсидію, Коростенська міська рада звернулась до керівництва телеканалу із вимогою спростування, оскільки інформація є недостовірною і не відповідає дійсності. Чекаємо оперативного реагування від ТРК «Україна» та готуємо позов до суду».

превю-2