Була п’яна і падала з немовлям на руках: соцслужби забрали дитину у 20-річної жінки

23.11.2022

В одному із сіл Стриївської громади Звягельського району Житомирської області люди побачили на вулиці молоду жінку, яка ледь трималася на ногах від кількості випитого спиртного. Жінка з немовлям на руках постійно падала. На місце викликали поліцейських. Вони разом із соцпрацівниками вилучили дитину з сім’ї.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Відреагувавши на повідомлення про небезпеку для дитини у Стриївській громаді, інспектувальники поліції та місцевої служби у справах дітей виявили ознаки загрози для здоров’я 11-місячного хлопчика. Догляд за малям після обстеження медиків доручено патронатній родині. Матір дитини відповідатиме за неналежне виконання батьківських обов’язків», – йдеться у повідомленні.

Днями до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл Стриївської громади люди побачили жінку, яка через свій нетверезий стан не могла навіть втриматись на ногах, тож раз за разом падала разом із дитиною на вулиці.

Для перевірки ситуації та умов проживання до села виїхали поліцейські Новоград-Волинського райвідділу та працівники місцевої соціальної служби. Було з’ясовано, що за вказаною адресою житло винаймали приїжджі з інших районів Житомирщини молоді співмешканці. 20-річна жінка має на вихованні 11-місячного сина. На обліках соціальних служб вона не перебувала і раніше не потрапляла в поле зору правоохоронців.

На момент прибуття інспектувальників жінка спала у будинку і неадекватно реагувала на присутність правоохоронців. Дитину оглянули лікарі «швидкої», викликані за адресою проживання родини, та надали необхідну медичну допомогу хлопчику через отримані внаслідок падінь травмування.

Нині дитина знаходиться під наглядом патронатної родини. Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні матеріали за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню неповнолітньої дитини (ст. 184 КУпАП).

З молодою матір’ю правоохоронці провели профілактичну роботу і роз’яснили негативні наслідки поведінки та наголосили на відповідальності батьків за здоров’я і життя їх дітей. Віднині ця родина перебуватиме під наглядом соціальних служб і поліції.

newday.org.ua