Будинок сімейного типу: в Коростені вчителька взяла на виховання 6 дітей

20.01.2021

У Коростені сьогодні, 20 січня, відкрили дитячий будинок сімейного типу. У новому 2-поверховому будинку віднині проживатиме разом із дітьми Ніна Антонюк, вчителька Ходаківської школи, яка взяла на виховання 6 дітей.

Будинок світлий та сучасний, з ремонтом, комунікаціями і новими меблями. У ньому вже панує святкова новорічна атмосфера – розкішна ялинка в холі будинку та зимові прикраси на вікнах і дверях.

Із відповідними документами та бажанням створити дитячий будинок сімейного типу звернулася Ніна Антонюк, яка виховує 7-річну доньку Анну. У вересні 2020 року вона пройшла курси підготовки батьків-вихователів у Житомирському обласному центрі соціальних служб.

За інформацією прес-служби РДА, шестеро дітей є позбавленими батьківського піклування. Це 17-річна Альона, 16-річна Ірина, 13-річна Олександра, 12-річна Анастасія, 10-річний Павло та 9-річний Денис Ковалінський.

На придбання житла для функціонування дитячого будинку сімейного типу з державного бюджету було виділено субвенцію у сумі 1 877 930 грн. За ці кошти у Коростені було придбано новий двоповерховий житловий будинок загальною площею 174,6 м2.

Олеся Дейнега

Читайте також: Зарплати вчителів цьогоріч зростуть на 25%

newday.org.ua