Будьте обачні: з’явився новий вид шахрайства

28.02.2019

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг попереджає про новий вид фінансового шахрайства з переказом коштів на карткові рахунки фейкових компаній, передає gazeta.ua.

“На технічні засоби і засоби зв’язку (мобільні телефони та комп’ютери – ред) громадян від фінансових компаній надходять повідомлення про те, що вони стали переможцями і виграли квартиру в Києві”, – повідомили на офіційному сайті Національної комісії.

“При цьому пропонується перерахувати кошти на картковий рахунок для оформлення свідоцтва на право власності. Надходять й інші повідомлення про виграш цінних призів аналогічного характеру”, – заявили в Нацкомфінпослуг.

Перелік компаній: “Пей-Експерес Україна”, “Мені-Пей Україна”, “Фон-Бокс Україна”, “Мір Мані”, “Сіті Люкс Україна”, “Велком-Пеймент”, “Капітал Оне Україна”, “Пей-Дірект”, “Біг-Пеймент”.

Крім того, на сайтах цих фінансових компаній розміщені фейкові свідоцтва Нацкомфінпослуг за підписом члена комісії Олександра Зальотова.
Як заявляє Нацкомфінпослуг, станом на 21 лютого 2019 року зазначені в переліку фінансові компанії не зареєстровані в Державному реєстрі фінансових установ, і не набували статус фінустанов і не отримували ліцензії на надання фінансових послуг.

За даним фактом член Нацкомфінпослуг Залєтов звернувся з відповідною заявою до Національної поліції.

Фото: pplus.in.ua

Читайте також: Жителька Овруччини відповідатиме за бездоглядність трьох неповнолітніх дітей і напад на поліцейського.

newday.org.ua

будьте обачні