Бердичівлянка Тетяна Ігнатенко потрапила на “Голос країни”

03.03.2020

ЇЇ знають усі бердичівляни, пам’ятають, як вона, будучи ще маленькою, виступала на сцені міського Палацу культури, на головній сцені під час проведення Дня міста та багатьох інших організованих заходах. Причому виступала і сама, і разом зі свої батьком – відомим співаком і композитором Сергієм Ігнатенком.

Про це пише Ріо Бердичів.

Безумовно, ще тоді всі зазначали, що у цієї дівчинки – гарне співоче майбутнє, адже вона наслідувала від батька гарний голос і любов до пісні, до сцени. Вона вже тоді записувала свої пісні у студії звукозапису «Час» у Бердичеві і її мрією було пов’язати своє життя з музикою.

Хоча нині 27-річна Тетяна Ігнатенко і живе тривалий час в місті Одеса, де навчалася, крок за кроком створювала кар’єру співачки, досягаючи неймовірних, високих результатів, все всі її знають як бердичівлянку і пишаються своєю землячкою.
Дівчина закінчила Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенка та Одеську національну музичну академію ім. А.В. Нежданової. Там же ж, в Одесі, вона живе і працює. Тетяна Ігнатенко – актриса й солістка у TeatRok, педагог по вокалу у Національному університеті ім. І. І. Мечникова, хормейстер, член журі телевізійного проекту «Будь звездой», солістка симфонічного рок-оркестру «Hardy» і вокалістка груп «The Loft band» та молодіжного жіночого хору «Oriana»

Завдяки своїй наполегливій праці бердичівлянка брала участь у багатьох міжнародних конкурсах і навіть завоювала перше місце у сольній категорії на Міжнародному конкурсі «I-SING WORLD 2018 PARIS». Крім цього, її мрією протягом багатьох років було потрапити до складу учасників шоу «Голос країни» та у складі команди наставників шоу боротися за перемогу. Про це Тетяна Ігнатенко і поділилася з глядачами та членами журі шоу «Голос країни – 10» в ефірі каналу 1+1 у неділю, 01 березня.

Саме в ході цього 7 випуску зіркові наставники провели останні сліпі прослуховування і добрали до своїх команд останніх учасників нового сезону. І вирвати зубами, а точніше – потужним вокалом, місце у команді когось із наставників вирішила Тетяна Ігнатенко, знаючи, що це не так легко, адже на проекті почнуться перші вокальні бої і наставники відбирали до себе найсильніших.

Після 9-ти спроб, адже дівчина брала участь у кастингах попередніх сезонів, мрія Тетяни Ігнатенко збулася – вона пройшла далі і ювілейний сезон став для неї щасливим. Обраним для виступу хітом «Bring Me To Life» гурту Evanescence дівчина розвернула крісла одразу двох тренерів – Тіни Кароль та Дана Балана, які були вражені ідеальним виконанням, потужним вокалом та енергією учасниці.

Тетяна Ігнатенко ж обрала у якості тренера Дана Балана, в чому її підтримали і рідні, і друзі, які стояли на момент виступу за кулісами. Вже цієї розпочнуться вокальні бої учасників шоу. З ким змагатиметься наша землячка і чи потрапить до прямих ефірів, можна буде побачити, слідкуючи за анонсами шоу та безпосередньо дивлячись його.

Читайте також: Житомирянин Олександр Календа розповів, як зважився на участь у “Голосі країни”

newday.org.ua