BBC вперше покаже український фільм. Це «День Українського Добровольця» Володимира Тихого

20.09.2022

BВC вперше покаже український фільм. Це буде документальна стрічка «День Українського Добровольця» режисера Володимира Тихого, передає the-village.

Фільм було знято після початку повномасштабного вторгнення. У картині представлена доба з життя поп-співачки, відеоінженера, історика, реставраторки, вченого-полярника та пенсіонерки. Всі вони були змушені радикально змінити свої життя. Режисером стрічки став Володимир Тихий, реалізувавши його з командою із «Вавилон’13».

«BBC Storyville ставить собі за мету показати найкращі зразки світових документальних фільмів і ми маємо привілеї ділитися цими екстраординарними фільмами з глядачами у Сполученому Королівстві. Це важлива історія, не лише тому, що розповідає історію одного дня з війни в Україні, а й тому, що це фільм, створений українцями та веде оповідь із української перспективи. Це вперше на британському телебаченні – фільм про війну в Україні, створений виключно українцями», — коментує шеф-редакторка BBC Storyville Люсі Кон.

One Day In Ukraine (trailer) from #BABYLON’13 on Vimeo.

Премʼєра фільму відбудеться у праймтайм 20 вересня. Переглянути премʼєру можна буде на платформі. В Україні фільм можна буде побачити на великому екрані вже в жовтні — у межах національного конкурсу кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у Києві.

newday.org.ua