Батьків порушника, який у Коростені підірвав петардами пам’ятник Малу, притягнули до відповідальності

13.01.2020

Батьків порушника, який підривав петардами годівничку, пам’ятник Малу та смітники в Коростені притягнули до відповідальності.  Інформація відповідного змісту з’явилася на сторінках соціальної Фейсбук-спільноти «Коростень – в твоїх руках!».

  «Шановні коростенці, доводжу до Вашого відома – батьків порушника громадського порядку, який підривав петардами годівничку, пам’ятник Малу , смітники і т.д. притягнули до відповідальності за статтею 184 адміністративного кодексу України. ( неналежне виконання батьками своїх обов’язків). Особисто вдячна старшому інспектору з ювенальної превенції, Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Яценко Ользі Василівні та провідному спеціалісту Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Рябушенко Світлані Михайлівні, які провели роботу з хлопцем. Батьки зобов’язалися відремонтувати та відшкодувати збитки, які наніс місту їх син.

  Наступним кроком стане встановлення особи хлопця, який викидає сміття в Курганах, бо наша бесіда та зауваження не стали для нього повчальним уроком. Надалі продовжують з’являтися такі ж пакети зі сміттям. Фото його обличчя відправили в поліцію. Не дійшло нормальним шляхом, нехай батьки сплачують штраф за своє чадо!», — зазначається в дописі, який зробила користувачка Наталія Шульгата Дрезнер.

Фото: mrd.gov.ua

Читайте також: У Коростені наклали арешт на комп’ютерну техніку, вилучену із нелегального грального закладу

newday.org.ua