Ансамбль з Житомирщини зайняв I місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі у Парижі

04.04.2019

У Парижі пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль фольклору, танцю та музики «Etoiles de Paris». Україну представляли народний вокально-інструментальний ансамбль «Гук», який зайняв I місце.

Про це інформує zhytomyr.tv.

На конкурс потрапили на запрошення організаторів. Участь у конкурсі-фестивалі – це унікальна можливість виступити в кращих концертних залах Парижа перед міжнародним журі та продемонструвати творчі досягнення перед паризькою публікою. Найяскравіші зірки візьмуть участь у гала-концертах переможці.

У команді 13 учасників з Попільнянської ОТГ. Федоришин Михайло є керівником народного інструментального ансамблю «Гук»,а також грає на баяні. Бондар Олександр – директор Попільнянської ЦКіД, грає на кобзі. Каташинська Ангеліна – цимбали, Федоришина Ірина – вокал та гук, Микитенко Марина – вокал та сопілка, Мельник Олена – вокал та козобас, Фіалка Марина – вокал та цопало. Ущапівський Володимир – вокал та бухало, Бойко Ярослав – бубен та вокал, Герасименко Людмила – трикутник та вокал, Іванченко Зоя – вокал та дряпало, Каташинський Павло – бубен та вокал, Концендайло Валентина – режисер та вокал. 

Переглянути виступ можна тут.

Читайте також: Народний фольклорний колектив з Олевщини посів перше місце на «EURO FOLK 2019».

newday.org.ua

photo_2019-04-03_18-55-04

photo_2019-04-03_18-55-05